i Vaši stavbu můžeme zásobovat

POPTÁVKA PRODUKTŮ

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

SLUŽBY PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY:

Vážení zákazníci,velice rádi Vám samozřejmě ZDARMA vytvoříme kalkulaci na materiál potřebný pro Vaši stavbu,rekonstrukci či ůpravu zahrady,domu,bytu.
Svou poptávku prosím vepište do přiloženého formuláře nebo ji prostě zašlete na náš email.Pokud máte jakoukoliv konkurenční nabídku,velice rádi se pokusíme ji ,,podlézt",věřte ,že na to možnosti máme!!Budeme se těšit na vaše dotazy,podněty,poptávky.
Váš team stavebnin Tantus.

Cenová kalkulace zdarma

Vážení zákazníci,materiál který si u nás zakoupíte Vám zdarma naložíme do Vašeho vozu(což není všude samozřejmostí) nebo Vám ho našimi prostředky dopravíme až domů,na stavbu,zahradu.Máme k dispozici jak větší auta na objemnější materiál,tak menší pokud potřebujete jen pár drobností!!Váš materiál Vám náš přijemný řidič hydraulickou rukou uloží třeba do patra,na střechu nebo klidně dál od cesty(dosah HR až 12m) pokud to bude jen trochu možné!!

Dodávka přímo na stavbu

Největší odměnou je pro nás spokojený zákazník,proto se vždy vynasnažíme Vám s ůsměvem nabídnout nejvýhodnější nabídku na materiál.Spolehněte se na naše služby!!!

S úsměvem za příznivé ceny

Stavebniny Tantus s.r.o.

Ocmanická 978
Náměšť nad Oslavou ČR
Tel.: 568 623 573
Mob.: 724 081 955

www.tantus.cz
prodejna@tantus.cz